Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie pentru Municipiul Turda - seifuri pentru Ghiseul Unic

Număr anunț
DA22429306
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TURDA (CUI 4378930)
Furnizor / câștigător
HELION S.A. (CUI RO26471400)
Cod CPV
44421000-7 · Seifuri, case de bani si usi blindate sau armate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.824 RON
Valoare atribuită
16.824 RON
Data publicării
18.02.2019 14:56
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 07:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.824 RON

din 16.824 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.