- Număr anunț
- DA22428687
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII -UNITATEA MILITARA 01376 (CUI 13737234)
- Furnizor / câștigător
- INALCO CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO17216972)
- Cod CPV
- 45421131-1 · Instalare de usi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.485,71 RON
- Valoare atribuită
- 17.485,71 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 14:28
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 15:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.485,71 RON
din 17.485,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro