Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set piese motogenerator ENERGY 22 TDE
- Număr anunț
- DA22427056
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- MOZAIC S.R.L. (CUI RO13649361)
- Cod CPV
- 42950000-0 · Piese pentru utilaje de uz general (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.566,90 RON
- Valoare atribuită
- 1.566,90 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 13:19
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.566,90 RON
din 1.566,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro