Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cange psi

Număr anunț
DA22434569
Autoritate contractantă
S.C. NOVA APASERV S.A. Botosani (CUI RO26161230)
Furnizor / câștigător
STING SRL (CUI RO13783214)
Cod CPV
44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144 RON
Valoare atribuită
144 RON
Data publicării
19.02.2019 11:09
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144 RON

din 144 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.