Ofertă acceptată Cumpărare directă

OSB-3 2500X1250X6MM

Număr anunț
DA22434355
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Bem Jozsef Cara?eu (CUI 29219867)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44171000-9 · Placi (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
167,95 RON
Valoare atribuită
167,95 RON
Data publicării
19.02.2019 10:59
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

167,95 RON

din 167,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.