Ofertă acceptată Cumpărare directă

POLIZOR UNGHIULAR GWS 750-125

Număr anunț
DA22429608
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA BUCSANI (CUI 15611436)
Furnizor / câștigător
EX GALA CO SRL (CUI RO13629275)
Cod CPV
44511000-5 · Scule de mana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,05 RON
Valoare atribuită
226,05 RON
Data publicării
18.02.2019 15:11
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,05 RON

din 226,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.