Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii electrice la aeroclubul oradea
- Număr anunț
- DA22434499
- Autoritate contractantă
- AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
- Furnizor / câștigător
- BRIADAN SRL (CUI RO20999700)
- Cod CPV
- 45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.334 RON
- Valoare atribuită
- 14.334 RON
- Data publicării
- 19.02.2019 11:05
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 16:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.334 RON
din 14.334 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro