Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kaspersky Anti-Virus European Edition. 4-Desktop 2 year Renewal License Pack

Număr anunț
DA22428950
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Petru Poni (CUI 4541912)
Furnizor / câștigător
AVICENA COMPUTERS GRUP SRL (CUI RO16994054)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
214,29 RON
Valoare atribuită
214,29 RON
Data publicării
18.02.2019 14:39
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

214,29 RON

din 214,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.