Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hidroxid de potasiu pelete pur
- Număr anunț
- DA22436563
- Autoritate contractantă
- I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
- Furnizor / câștigător
- CHIMEXIM S.R.L. (CUI RO23652054)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.130 RON
- Valoare atribuită
- 2.130 RON
- Data publicării
- 19.02.2019 12:50
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 12:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.130 RON
din 2.130 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro