Ofertă acceptată Cumpărare directă

Conceptie grafica, ilustratie si design afise si material promotionale Centrul Cultural “ Ion Manu”

Număr anunț
DA22426657
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Furnizor / câștigător
BESCIU RUXANDRA-IOANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 38829473)
Cod CPV
79822500-7 · Servicii de proiectare grafica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
18.02.2019 13:04
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.