- Număr anunț
- CN1010820
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
- Furnizor / câștigător
- RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 680.000 RON
- Valoare atribuită
- 679.800 RON
- Data publicării
- 20.04.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1018235
- Termen limită
- 23.05.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 079-189471
- Documentație de atribuire
- DF1046330
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1046330.pdf
- Formulare autoturisme.docx.p7s
- Secțiunea III_Caiet de sarcini pentru achiziție de autoturisme.docx.p7s
- Secțiunea II_Instrucțiuni pentru ofertanți.docx.p7s
- Secțiunea IV_Contract de achiziție autoturisme.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL CUI RO 13943110
Valoare atribuită
679.800 RON
din 680.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro