Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTRUIRE PROT MUNCII, EXERCITII DE EVACUARE SI RAPORT DE EVALUARE

Număr anunț
DA22427592
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT UNIVERSITATII BABES BOLYAI CLUJ NAPOCA (CUI 17965634)
Furnizor / câștigător
PROTCONSULT SRL (CUI 10744423)
Cod CPV
71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.560 RON
Valoare atribuită
3.560 RON
Data publicării
18.02.2019 13:48
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.560 RON

din 3.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.