Ofertă acceptată Cumpărare directă

produse igiena

Număr anunț
DA22434932
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNZIALA AL I CUZA VASLUI (CUI 28376936)
Furnizor / câștigător
KATIMA FARM S.R.L. (CUI 33052260)
Cod CPV
33711720-0 · Pasta de dinti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.965,37 RON
Valoare atribuită
12.965,37 RON
Data publicării
19.02.2019 11:27
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 19:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.965,37 RON

din 12.965,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.