Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET FISE DE MAGAZIE

Număr anunț
DA22433021
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Jandarmi Judetean Cluj - UM 0701 Cluj-Napoca (CUI 4305946)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
470,40 RON
Valoare atribuită
470,40 RON
Data publicării
19.02.2019 09:58
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 10:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

470,40 RON

din 470,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.