Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale cultura puieti forestieri containerizati

Număr anunț
DA22438867
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
ALSER FOREST S.A. (CUI RO20951361)
Cod CPV
09112200-9 · Turba (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.190 RON
Valoare atribuită
3.190 RON
Data publicării
19.02.2019 14:45
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 19:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.190 RON

din 3.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.