Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezinsectie, dezinfectie, deratizare

Număr anunț
DA22431575
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN DOLJ (CUI 4554238)
Furnizor / câștigător
ELCOZSAL S.R.L. (CUI 12538217)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
388,40 RON
Valoare atribuită
388,40 RON
Data publicării
19.02.2019 08:47
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

388,40 RON

din 388,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.