Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet4

Număr anunț
DA22446947
Autoritate contractantă
INCDA FUNDULEA (CUI RO20302550)
Furnizor / câștigător
EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
Cod CPV
30121400-7 · Copiatoare automate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
514,48 RON
Valoare atribuită
514,48 RON
Data publicării
20.02.2019 13:16
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

514,48 RON

din 514,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.