Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BATERIE ALKALINE R6 AA 4BUC/SET YKBA0202 YOKOHAMA
- Număr anunț
- DA22444491
- Autoritate contractantă
- Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva "Albatros" Constanta (CUI 4304649)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 31440000-2 · Baterii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16,85 RON
- Valoare atribuită
- 16,85 RON
- Data publicării
- 20.02.2019 11:24
- Termen limită
- 25.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.02.2019 12:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16,85 RON
din 16,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro