Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa/kit sterila sondaj vezical
- Număr anunț
- DA22438578
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600 RON
- Valoare atribuită
- 600 RON
- Data publicării
- 19.02.2019 14:31
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
600 RON
din 600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro