Ofertă acceptată Cumpărare directă

MAZARE BONDUELLE CUTIE 800G

Număr anunț
DA22437116
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 PASCANI (CUI 32215458)
Furnizor / câștigător
MYKELE COMP S.R.L. (CUI RO16385205)
Cod CPV
15331462-3 · Mazare la cutie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
209,28 RON
Valoare atribuită
209,28 RON
Data publicării
19.02.2019 13:18
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

209,28 RON

din 209,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.