Ofertă acceptată Cumpărare directă

PATUTURI PENTRU COPII STIVUIBILE

Număr anunț
DA22433453
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR (CUI 17968495)
Furnizor / câștigător
LIVTEX S.R.L. (CUI 22661186)
Cod CPV
39143116-2 · Patuturi pentru copii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.852 RON
Valoare atribuită
5.852 RON
Data publicării
19.02.2019 10:17
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.852 RON

din 5.852 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.