Ofertă acceptată Cumpărare directă

Retapitare canapea sofa 2 locuri

Număr anunț
DA22432138
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 367032)
Cod CPV
39114100-5 · Tapiterie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.775 RON
Valoare atribuită
1.775 RON
Data publicării
19.02.2019 09:18
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 07:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.775 RON

din 1.775 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.