Ofertă acceptată Cumpărare directă

Semnal dreapta, cu proiector H4 (culoare galbena) si Semnal stanga cu proiector H4 (culoare galbena)

Număr anunț
DA22442212
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI RO789401)
Furnizor / câștigător
AUGSBURG INTERNATIONAL IMPEX SRL (CUI RO7904419)
Cod CPV
31518000-0 · Lumini de semnalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
191,18 RON
Valoare atribuită
191,18 RON
Data publicării
20.02.2019 09:46
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

191,18 RON

din 191,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.