Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CARNE SI PRODUSE DUN CARNE

Număr anunț
DA22440546
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
ELIT SRL (CUI RO14444712)
Cod CPV
15110000-2 · Carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
891,70 RON
Valoare atribuită
891,70 RON
Data publicării
20.02.2019 08:10
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

891,70 RON

din 891,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.