Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CARNE SI PROD.CARNE LICEUL TEHNOLOGIC SEBES

Număr anunț
DA22436254
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SEBES (CUI 7796350)
Furnizor / câștigător
TRANSEURO SRL (CUI RO1753287)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
313,51 RON
Valoare atribuită
313,51 RON
Data publicării
19.02.2019 12:33
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

313,51 RON

din 313,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.