Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 8,0% sub estimat

65g 7 DAYS CROISSANT CACAO

Număr anunț
DA22446109
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112,50 RON
Valoare atribuită
103,50 RON 8,0% sub estimat
Data publicării
20.02.2019 12:35
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

103,50 RON

din 112,50 RON estimat 8,0%

Adjudecat la 92,0% din estimat · economie 9 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.