Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie produse de protocol

Număr anunț
DA22444908
Autoritate contractantă
ORASUL PUCIOASA (CUI 4280302)
Furnizor / câștigător
CARTAXO MAGIC SRL (CUI RO15251345)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
359,82 RON
Valoare atribuită
359,82 RON
Data publicării
20.02.2019 11:41
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 16:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

359,82 RON

din 359,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.