Număr anunț
DA22438576
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 9 (CUI 26933518)
Furnizor / câștigător
CECIPAN S.R.L. (CUI 16103622)
Cod CPV
15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
274,50 RON
Valoare atribuită
274,50 RON
Data publicării
19.02.2019 14:31
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

274,50 RON

din 274,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.