Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurare de Raspundere Civila Auto marca Iveco, an de fabricatie 2018

Număr anunț
DA22443984
Autoritate contractantă
DIRECTIA INTRETINERE SI ADMINISTRARE PATRIMONIU TULCEA (CUI 14734651)
Furnizor / câștigător
GHEORGHE VIORICA AGENT DE ASIGURARE (CUI 35469078)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.235 RON
Valoare atribuită
3.235 RON
Data publicării
20.02.2019 11:04
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.235 RON

din 3.235 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.