Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de analiza de date proiect Managementul calitatii
- Număr anunț
- DA22441016
- Autoritate contractantă
- Municipiul Calafat (CUI 4554424)
- Furnizor / câștigător
- JARISO SRL (CUI 32747072)
- Cod CPV
- 72316000-3 · Servicii de analiza de date (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.600 RON
- Valoare finală
- 20.000 RON
- Data publicării
- 20.02.2019 08:44
- Termen limită
- 25.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.02.2019 08:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.