Ofertă acceptată Cumpărare directă

Girofar stroboscopic Whelen

Număr anunț
DA22437423
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN HUNEDOARA (CUI 7571411)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
31620000-8 · Aparate de semnalizare acustica sau optica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
19.02.2019 13:32
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.