Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii date mobile
- Număr anunț
- DA22437929
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE STATISTICA GALATI (CUI 3127247)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI RO8971726)
- Cod CPV
- 72318000-7 · Servicii de transmisie de date (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 308,11 RON
- Valoare atribuită
- 308,11 RON
- Data publicării
- 19.02.2019 13:59
- Termen limită
- 25.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.02.2019 16:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
308,11 RON
din 308,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro