Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TABLA MAGNETICA CU RAMA DE ALUMINIU 60X90CM
- Număr anunț
- DA22446556
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BRAILA (CUI 9751516)
- Furnizor / câștigător
- IMP EXPERT BUSINESS SRL (CUI RO30024753)
- Cod CPV
- 30195000-2 · Table (de scris) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 96,34 RON
- Valoare atribuită
- 96,34 RON
- Data publicării
- 20.02.2019 12:57
- Termen limită
- 25.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.02.2019 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
96,34 RON
din 96,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro