Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de papetarie

Număr anunț
DA22446034
Autoritate contractantă
DIRECTIA INTRETINERE SI ADMINISTRARE PATRIMONIU TULCEA (CUI 14734651)
Furnizor / câștigător
CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI RO3429369)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41,81 RON
Valoare atribuită
41,81 RON
Data publicării
20.02.2019 12:31
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41,81 RON

din 41,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.