Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIBLIORAFT PLASTIFIAT HERLITZ 75MM

Număr anunț
DA22438617
Autoritate contractantă
Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143,85 RON
Valoare atribuită
143,85 RON
Data publicării
19.02.2019 14:33
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143,85 RON

din 143,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.