Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ROLA PLOTTER A1
- Număr anunț
- DA22417394
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 736,14 RON
- Valoare atribuită
- 736,14 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 12:16
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.02.2019 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
736,14 RON
din 736,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro