Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet tonere
- Număr anunț
- DA22435828
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr. 1 Comuna Buduslau (CUI 21742193)
- Furnizor / câștigător
- PROSOFT DANIEL SRL (CUI 15321769)
- Cod CPV
- 22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 983,19 RON
- Valoare atribuită
- 983,19 RON
- Data publicării
- 19.02.2019 12:12
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
983,19 RON
din 983,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro