Ofertă acceptată Cumpărare directă

CRATITA EMAIL 6L+CAPAC

Număr anunț
DA22444350
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Judeteana Tulcea (CUI 4321631)
Furnizor / câștigător
ELECTRO - SANITAS S.R.L. (CUI RO2649285)
Cod CPV
39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49,57 RON
Valoare atribuită
49,57 RON
Data publicării
20.02.2019 11:20
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49,57 RON

din 49,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.