Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Journal of Competition Law & Economics -ONLINE
- Număr anunț
- DA22423304
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI RO1555719)
- Cod CPV
- 22212100-0 · Publicatii periodice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.430 RON
- Valoare atribuită
- 2.430 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 10:31
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 20.02.2019 15:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.430 RON
din 2.430 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro