Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie bonuri valorice pentru carburanti auto

Număr anunț
DA22438574
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nicolae Cretulescu Leordeni (CUI 29458961)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.736,94 RON
Valoare atribuită
2.736,94 RON
Data publicării
19.02.2019 14:31
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 15:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.736,94 RON

din 2.736,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.