Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUBRIFIANT MULTIFUNCTIONAL WD-40 400ML 780002 BISON

Număr anunț
DA22444699
Autoritate contractantă
Centrul Scolar pentru Educatie Incluziva "Albatros" Constanta (CUI 4304649)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
24951100-6 · Lubrifianti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66,96 RON
Valoare atribuită
66,96 RON
Data publicării
20.02.2019 11:32
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66,96 RON

din 66,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.