Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET SUPLIMENTARE MATERIALE RETEA TELEFONIE + INTERNET
- Număr anunț
- DA22438844
- Autoritate contractantă
- COMUNA TRIFESTI (CONSILIUL LOCAL TRIFESTI) (CUI 2613842)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
- Cod CPV
- 32428000-9 · Extensie de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 781,50 RON
- Valoare atribuită
- 781,50 RON
- Data publicării
- 19.02.2019 14:44
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 14:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
781,50 RON
din 781,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro