Ofertă acceptată Cumpărare directă

PELETI 15KG/SAC

Număr anunț
DA22446075
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal Bistrita Nasaud (CUI 4347755)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.359,66 RON
Valoare atribuită
3.359,66 RON
Data publicării
20.02.2019 12:33
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.359,66 RON

din 3.359,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.