Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEMORIE RAM WASHER 430

Număr anunț
DA22445839
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE TRANSFUZII SANGUINA CRAIOVA (CUI 4332100)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
900 RON
Valoare atribuită
900 RON
Data publicării
20.02.2019 12:21
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

900 RON

din 900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.