Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem brand Lenovo ThinkCenter V530s i3-8100 Coffee Lake, 4GB DDR4, 1TB HDD, DVD-RW

Număr anunț
DA22444136
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.394,55 RON
Valoare atribuită
1.394,55 RON
Data publicării
20.02.2019 11:10
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.394,55 RON

din 1.394,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.