Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie pachet piese de schimb

Număr anunț
DA22441704
Autoritate contractantă
PIEȚE SIBIU S.A. (CUI RO27249764)
Furnizor / câștigător
JETPOINT IMPORT EXPORT SRL (CUI RO34013870)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.400,30 RON
Valoare atribuită
4.400,30 RON
Data publicării
20.02.2019 09:22
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 09:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.400,30 RON

din 4.400,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.