Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masa servita la pranz.

Număr anunț
DA22438696
Autoritate contractantă
COLEGIUL "MIHAIL CANTACUZINO" SINAIA (CUI 2845370)
Furnizor / câștigător
POPAS ALPIN SRL (CUI RO9147022)
Cod CPV
55300000-3 · Servicii de restaurant si de servire a mancarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.707 RON
Valoare atribuită
7.707 RON
Data publicării
19.02.2019 14:38
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 08:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.707 RON

din 7.707 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.