Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hard disk storage Seagate SAS,3.5", 10TB

Număr anunț
DA22438450
Autoritate contractantă
SALA POLIVALENTA SA (CUI 33602967)
Furnizor / câștigător
STARNET CONSULTING SRL (CUI RO10206661)
Cod CPV
30230000-0 · Material informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.496 RON
Valoare atribuită
3.496 RON
Data publicării
19.02.2019 14:25
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 20:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.496 RON

din 3.496 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.