Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIORINIL SPRAY NAZAL, Faringosept

Număr anunț
DA22431732
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
ELMA-FARM S.R.L. (CUI 2316833)
Cod CPV
33673000-8 · Medicamente impotriva maladiilor obstructive ale cailor respiratorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,15 RON
Valoare atribuită
203,15 RON
Data publicării
19.02.2019 08:57
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 09:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,15 RON

din 203,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.