Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie alba A4, 250 g/mp, 250 coli/top, COLOTECH+

Număr anunț
DA22447071
Autoritate contractantă
Centrul Cultural si de Tineret " Stefan Iordache (CUI 36772516)
Furnizor / câștigător
IHTIS SERV IMPEX SRL (CUI 7534197)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
907,60 RON
Valoare atribuită
907,60 RON
Data publicării
20.02.2019 13:23
Termen limită
25.02.2019 17:00
Data finalizării
20.02.2019 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

907,60 RON

din 907,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.